Hakkımızda

Ofis mobilyaları sektörüne 1976 yılında Ali DİNDAROL tarafından İstanbul'da kurulan atölyesi ile merhaba diyen firmamız BÜROMODEL markası ile günümüze kadar uzanan bir sürecin başlangıcını da yapmıştır.

İlk yıllarında çelik ofis mobilyaları imalatı yaparak hizmetine başlasa da günün gereksinimlerini iyi takip ederek çizgisini geliştirmiş, ürün tasarımlarına bu disiplinde yön vermiştir. Hizmet kalitesini artırmak adına 1990 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da metal atölyesine, ahşap atölyesini de dahil ederek sektöre projesel düzeyde hizmet sunmaya başlamıştr.
Yine aynı sene Harbiye mağazasını açmış ve kurumsal yapılanmada tecrübe sahibi olarak yoluna devam etmiştir.

Üretim atölyelerini daha sonraki yıllarda Bayrampaşa da birleştirerek endüstriyel anlamda kaliteli üretim anlayışına ivme kazandırarak, 2000’li yıllarda günün son üretim teknolojilerini imalat bandına eklemiş olarak şu anda da hizmet verdiği Hadımköy tesisinin kurulması ile sektörün teknolojik üretim anlayışına sahip üretici firmaları arasında yer edinmiştir.

Ürün gelişimini mimari tasarım yeniliklerine göre sürekli güncelleyerek; seri üretim kabiliyetini ve imalat kapasitesini her geçen gün arttırmaya disiplin olarak gören anlayışı ile üretim çeşitliliğini arttıran Büromodel günümüzde ofis ve iş merkezi, hastane, eğitim yapıları, kamu yapıları, finans işletmeleri, otel ve turizm işletmeleri gibi nitelikli yapılarda hizmetlerine devam etkmektedir.

Kurumsal oluşumunu kaliteli yönetim anlayışı ile birleştirmenin sonucunda elde ettiği hizmet kalitesini dünyanın farklı noktalarına ulaştırma düşüncesini misyon edinmenin sonucunda her coğrafyada proje tamamlama kabiliyetini kazanarak Avrupa’nın önemli üreticileri ile de imalat ve tasarım bağları oluşturmuştur.